عمومی
موضوعات داغ

همه پای کار تعلیم و تربیت آینده ایران بیایند

همه پای کار تعلیم و تربیت آینده ایران…

شورای مرکزی انجمن دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان و شورای راهبري شما(شبکه معلمان ایران)در بیانیه ای مشترک از همه فعالان حوزه تعلیم و تربیت ارگان ها و سازمان های مربوطه دعوت کرد تا به قطار پیشرفت آموزش و پرورش ایران کمک کنند.

بسم‌الله الرحمن الرحیم

حضرت امام خمینی(ره): …منحرفین هر چه شما را بدگویی کنند برایتان بهتر است. مصیبت آن وقت بود که از شما تعریف کنند.(صحیفه امام، ج17، ص250)

امید به آینده و حرکت رو به جلو:

اکنون مانند همیشه سیاست تبلیغی و رسانه‌ای دشمن و فعّال‌ترین برنامه‌های آن، مأیوس‌سازی مردم و حتّی مسئولان و مدیران ما از آینده است. خبرهای دروغ، تحلیل‌های مغرضانه، وارونه‌ نشان دادن واقعیّتها، پنهان کردن جلوه‌های امیدبخش، بزرگ کردن عیوب کوچک و کوچک نشان دادن یا انکار محسّنات بزرگ، برنامه‌‌ی همیشگی هزاران رسانه‌ی صوتی و تصویری و اینترنتی دشمنان ملّت ایران است؛ نقشه‌ای که هدف اصلی آن القای ناامیدی در بین مردم و مسئولان است. “شما جوانان باید پیش‌گام در شکستن این محاصره‌ی تبلیغاتی باشید. در خود و دیگران نهال امید به آینده را پرورش دهید. ترس و نومیدی را از خود و دیگران برانید. این نخستین و ریشه‌ای‌ترین جهاد شما است” مقام معظم رهبری(مدظله)

سرپرست وزارت آموزش و پرورش کیست؟

رضا مراد صحرایی معلمی جهادی که با اقدامات فراگیر در کمتر از یک سال توانست با اجرای فعالیت های موثری چون: برگزاري جلسه‌ هیئت امنا دانشگاه فرهنگيان با حضور ریس جمهور پس از ۱۱ سال، تشکیل هیأت ممیزه جذب هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان، ابلاغ جذب دکتر معلمان، جذب ۵۰۰ عضو هیئت علمی از طریق فراخوان وزرات علوم،تصویب ساختار سازمانی دانشگاه بعد از چندین سال با همراهی سازمان اموری استخدامی کشور،افزایش فضای کالبدی دانشگاه، حضور موثر در جلسات و برنامه های دانشجویی، اخذ میزبانی چندین برنامه ملی فرهنگی و تربیتی، اعزام جمع کثیر دانشجویی به راهپیمایی اربعین حسینی(ع)، اردوهای راهیان نور مقاومت، راهیان نور جنوب و زیارت اولی های امام هشتم(ع)، توجه به استفاده از ظرفیت جوانان و نخبگان و راه اندازی شبکه معلمان ایران و… به افزایش سرمایه اجتماعی، ارتقای کارآمدی و تحقق حکمرانی معقول در تربیت معلم تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمت رسانی بی‌منت داشته باشد.

مسیر روشن است..

حضور استاد تمام دانشگاه علامه طباطبایی و دانشجوی نمونه دیروز در سکان داری وزارت آموزش و پرورش در کمتر از ۲۴ ساعت موجی از نگرانی شبکه های معاند خارجی را در پی داشت که به مصداق بیان ارزشمند بنیان گذار انقلاب اسلامی ایران” اگر دشمن از کار شما عصبانی و ناراحت بود بدانید کارتان صحیح است ” نشان انتخاب و انتصاب هوشمندانه ریاست محترم جمهوری است. اکنون فرصت مناسبی است تا همگی در کنار هم به قطار پیشرفت تعليم و تربيت کمک کنیم.

همه در کنار هم برای تعلیم و تربیت آینده:

همه از کم و کاستی های موجود باخبریم، آنچه امروز مهم است انتقاد همراه با پیشنهاد است. از این رو انجمن دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان به عنوان مرکز راهبردي مطالعات حوزه تعلیم و تربیت به زودی با همکاری شبکه معلمان ایران به صورت مکتوب مسائل و مشکلات کنونی آموزش و پرورش را به همراه راهکار های پیشنهادی خدمت سرپرست محترم وزارت‌ آموزش و پرورش تقدیم خواهد کرد. از همه معلمان،نومعلمان،دانشجو معلمان و فعالان حوزه تعلیم و تربیت همکاران ادارات و اداره کل ها و… برای ساختن تعلیم و تربیت آینده دعوت می‌کنیم. تا با ارائه و پیشنهادات خود هم مسیر ما باشند. همکاران شما در انجمن دانش‌آموختگان دانشگاه فرهنگیان و شبکه معلمان ایران به عنوان کوچک ترین عضو این خانواده برای به ثمر نشستن اهداف والای ایران اسلامی آماده خدمت خواهند بود. والسلام علیکم و رحمته الله و برکاته لینک جهت شرکت ارائه‌ پیشنهادات https://alumnifu.ir/tabiin

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا